Hakkımızda

 

Anasayfa | Hakkımızda

Medfarma İlaç ve Medikal

Toplumun Sağlığını ve Yaşam Kalitesini İyileştirmeye Odaklı, toplumsal sorumluluğun bilincinde,bilinçli ilaç kullanımı teşvik eden, veri oluşmasında katkıda bulunan, yüksek kalite standartlarında üretim yapan ve yaptıran, tıp dünyasını bilgi ve araştırma yatırımlarıyla destekleyen, toplum sağlığını olumlu etkileyecek projeler geliştiren ve uygulayan, vizyonunu bu doğrultuda benimsemiş köklü bir firma olan Medfarma İlaç ve Medikal halkın hizmetine sunulmuştur.

 

66X83 ONE WAY-1

2005 yılında kurulan şirketimiz kronik böbrek yetmezliği hastaları için Esansiyel Amino Asit takviyesi olarak kullanılan 2 adet ilacın satışını başlatmak üzeredir.
Medfarma ilaç olarak “SAĞLIK”TA DESTEK, “YAŞAM”DA KALİTE sloganıyla yola çıkışımızın temel felsefesi olarak insan sağlığına önem verir, yaşam kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarımızda en yüksek etik standartları ve kalite anlayışını ilke ediniriz. Faliyet ve ürünlerimiz en üstün kaliteyi temsil eder. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, meslektaşlarımız, mal ve hizmet aldığımız kuruluşlar, içinde bulunduğumuz toplum ve ilişkide olduğumuz devlet birimleri ile açık, dürüst ve etik işbirliği sergileriz. Medfarma ilaç ismi bizim için gurur kaynağıdır ve ilişkide olduğumuz herkeste güven duygusunu çağrıştırmalıdır. Yaşamın ülkemizde ve çevremizde daha iyiye gitmesi bizim için önemlidir ve buna katkıda bulunuruz.
Şirketimizin kurucusu Zekeriya ÖZGÜLER profesyonel olarak 26 yıldır ilaç sektörü içerisindedir ve son 14 yıl Fresenius-Kabi ‘nin Türkiye Satış Müdürlüğünü yapmıştır. 2008 yılında emekli olduktan sonra MEDFARMA’yı satın almış ve aşağıda bahsedilen 2 ürünü ruhsatlandırmıştır.
Esansiyel Amino Asit, Nutrition, Instensive Care, Antibiotik ve Ketoanalog ürünlerinde edinmiş olduğu deneyim ve uzmanlığın yanı sıra sağlık otoriteleri ile arasındaki iyi ilişkiler ürün çeşidi ve sayısını arttırma gerekliliğini doğurmustur.

Neden MEDFARMA

Hizmet Sunduğu İnsanlara Merkezli

Tüm ilişkilerinde dürüst, samimi ve güvenilir, tercih edilen ve çözüm ortağı olmayı hedefleyen, hizmetleriyle farklılık yaratabilen, ürün portföyüyle ihtiyaçlara cevap verebilen, rekabeti etik kurallar içerisinde uygulayan, hızlı ve zamanında karar alarak doğru yöntem ve hedef sağlayan, değişim getirdiği gelişimleri yöneterek daha başarılı olmaya yönlendiren

Yaşadığı Değişimi Başarıyla Yöneten

Değişimi doğru algılayan, Gelişmelerin dışında kalmayan, Değişime yöne vermeye çalışan, Hızlı karar alıp uygulayarak her alanda etkinliğini arttıran, Pazardan hızlı büyüyen, Her alanda hedeflerini gerçekleştiren